Yakın Koruma Güvenliği

VİP Koruma Güvenliği

MARİ ÖZEL GÜVENLİK, VIP ‘lerin (çok önemli kişiler) ve aile üyelerinin günlük yaşamının tüm unsurların analizini ve entegrasyonunu kapsayan bir güvenlik sistemi geliştirmiştir. Bu sistem, müşterileri ve onların aile üyeleri için, günlük yaşamlarına en az müdahale ile tam güvenliğini sağlar. Güvenlik kapsamında; ailenin ikamet ettiği ev/evler, müşterinin iş yeri (ofis/ofisler, fabrikalar) araçlar ve müşterinin çocuklarının okul/okulları bulunmaktadır. Kişilerin tehdit altında olması durumunda veya sürekli güvenlik tehdidi riskinin mevcut olduğu durumlarda, MARİ ÖZEL GÜVENLİK özel olarak eğitilmiş güvenlik görevlileri vasıtasıyla kişisel koruma hizmeti sunar. Güvenlik görevlilerimiz, kişinin hayatını mümkün olduğunca az ölçüde etkileyen, günlük hayatını normal seyrinde sürdürmesini sağlayan, düşük profilli ancak yüksek seviyeli koruma önlemleri alarak hizmet veriyor. Koruma hizmetleri, daima yasal çerçeveler ölçüsünde ve diğer güvenlik güçleri ile yakın işbirliği halinde gerçekleştiriliyor

Methodlarımız

 1. 1
  Yakın Korumuza Hizmeti Kimlere Verilir?

  Uluslararası Firma ve Şirketlerin üst düzey koruma ihtiyaçları doğrultusunda, üst düzey yöneticilere, VIP ve CIP’ler ile aile bireylerine koruma hizmeti vermekteyiz. 

 2. 2
  Mari Güvenlik - Hanig Elemanları Koruma Yapar?

  Bu kapsamda, bölgeyi, ulaşım sistem ve yollarını, suç tiplerini ve suçlu profillerini çok iyi bilen ve bunlara karşı müşterilerimizi korumak için alacakları önlemleri çok hızlı uygulayabilen profesyonel güvenlik uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz. 

 3. 3
  Mari Güvenlik - Koruma Hizmetini Nasıl Sağlar?

  Mari Güvenlik, uluslararası firmalar, organizasyonlar ve firmalar ile yakın bir işbirliği içerisinde çalışırken, aynı zamanda bölgedeki yerel özel ve genel güvenlik birimleri ile koordineli çalışarak, müşterilerine en iyi koruma hizmetini sağlamaktadır. 

 4. 4
  Mari Güvenlik - Ne Kadar Süre Hizmet Verebilir?

  Mari Güvenlik olarak, üst düzey koruma ile birlikte, iş adamlarına, aile bireylerine veya şahıslara, ihtiyaçlar doğrultusunda, kısa ve uzun dönemli koruma hizmetlerini de vermekteyiz. 

BİR TIK UZAĞINIZDAYIZ

Sorularınızı Bekliyoruz

Kurucu ve yöneticileri 15 yılı aşkın bir süredir sektör içinde hizmet vermektedir. Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

 • info@mariguvenlik.com
 • destek@mariguvenlik.com
 • +90 212 603 5 577
 • Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat çeken Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor ...

  ADRESİMİZ

  Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 212 603 5 577

  E-POSTA ADRESİMİZ

  form@mariguvenlik.com