Turizm ve Otel Güvenliği

Turizm ve Otel Güvenliği

Otel güvenliğinde hedeflerin açıkça belirtilmesi gerekmektedir. Hedefin ana gayesi misafirlerin can ve mal güvenliği söz konusu olduğu için, bu hususta güvenlik tedbirleri alınması zorunludur. Bu durum, kapsamlı ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.

Otellerin koruma ve güvenlik planları çok geniş anlamda düşünülmelidir. Fiziki ve elektronik güvenlik, hırsızlıkların önlenmesi, misafir odalarının güvenliği, silah işlemleri, terörizme karşı tedbirler ve benzeri çok geniş bir çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Mari Güvenlik otel işletmelerinin bu konuda ihtiyacının karşılamak için hizmet sunmaktadır

Methodlarımız

 1. 1
  Turizm ve Otel Güvenliği Nedir?

  Turizm ve otel güvenliği gözle görülmeyen veya dikkat çekmeyen bir güvenlik sistemine dayansa da arka planda profesyonel işleyen bir sistemin mutlaka var olması gerekmektedir. İnsanların eğlenmek ve dinlenmek için yaptıkları aktivitelere ev sahipliği yapan bu alanlarda kişisel güvenliklerinin riskte olması büyük bir sorundur. Bu nedenle olası riskleri aksettirmeden çözümlemek ve oluşabilecek risklere karşı her daim hazırlıklı olmak güvenlik firmasının başlıca görevidir.

 2. 2
  Mari - Turizm ve Otel Güvenliğini Nasıl Sağlar?

  Bizlerin sunduğu güvenlik hizmetinde öncelikle olağan huzurlu ortamın korunması, rutin güvenlik denetimlerinin sağlanarak güvenlik adına sürekliliğin sağlanması ve en önemlisi ise alanında profesyonel ve eğitimli personel ile bu tür alanlarda hizmet verilmesidir. Otellerde yaşabilecek karmaşalara karşın, her an müdahaleye hazır güvenlik personeliyle hizmet vermek, olumsuzluk yaratabilecek faaliyetlere önlem olarak güvenlik sistemleri üzerinden denetimlerde bulunmak ve kendisini özgür hissetmek adına bulunduğu bu sosyal ortamlarda kişilerin amaçlarına hiçbir şekilde aksettirmeyecek türde hizmet sağlamak bizlerin başlıca görevidir.

 3. 3
  Mari Güvenlik - Perosnellerin Temel Prensibi?

  %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla öncelikle güven veren, güler yüzlü ve her zaman işinin sorumluluğunda olan güvenlik görevlileri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Oluşabilecekler hakkında risk analizi yaparak, eğitimlerinin sürekliliği olan personeller ile çalışarak ve en önemlisi bizlere emanet edilen görevin kutsallığının her zaman farkında olarak yer aldığımız hizmet sektöründeki en temel değerimiz bizlere karşı olan güven duygunuzdur. Bunun karşılığında profesyonel davranmak bizlerin tek amacıdır. 

 4. 4
  Mari Güvenlik - Güvenlik Ağını Nasıl Kurar?

  Proje kapsamı içerisindeki alanların, gözetim ve denetimini yapmak, olası yasa dışı saldırılara karşı korumak, acil durumlarda müdahale etmek, tesis içinde etikin devriye sistemi ile giriş ve çıkış kontrollerini ve güvenlik sistemleri operatörlüğü (X-RAY cihazı, el dedektörleri vb.) prosedürler dahilinde yapmak, devriye yapılarak bina içerisinde sistemli bir güvenlik ağı kurar.

BİR TIK UZAĞINIZDAYIZ

Sorularınızı Bekliyoruz

Kurucu ve yöneticileri 15 yılı aşkın bir süredir sektör içinde hizmet vermektedir. Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

 • info@mariguvenlik.com
 • destek@mariguvenlik.com
 • +90 212 603 5 577
 • Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat çeken Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor ...

  ADRESİMİZ

  Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 212 603 5 577

  E-POSTA ADRESİMİZ

  form@mariguvenlik.com