İş Merkezi ve Plaza Güvenliği

İş Merkezi & Plaza Güvenliği

Çok katlı binalar ve idari merkezlerde verilen hizmetler ; Bina giriş ve resepsiyon bankolarında binaya izinsiz ve yetkisiz kişilerin girmesinin engellenmesi. Binada görev yapan kişilere gelen ziyaretçilerin kayıtlı ve haberli gitmek istediği noktalara kontrollü ulaşımının sağlanması. Binaya gelen kurye, posta vs.. evrakların gideceği kişilere haber verilmek suretiyle ulaştırılması. Kat aralarında belli periyotlarla devriye hizmetlerinin verilmesi. Bina tahliyesi ve acil durum koruma ve güvenlik planlarının hazırlanması sağlamaktayız

Methodlarımız

 1. 1
  İş Merkezi ve Plaza Güvenliği Gerekli midir?

  Büyük maliyetlerle gerçekleştirilen ve işletilmesi yüksek giderler tutan modern ve akıllı tesislerin güvenliğinin sağlanması, bunlara sahip olan kuruluşlar için, kuşkusuz hayati önem taşımaktadır.

 2. 2
  Mari Güvenlik - Güvenlik Tedbirlerini Nasıl Alır?

  24 saat kesintisiz olarak kamera ve elektronik kontrol sistemleriyle sorumluluk alanlarının gözetlenmesi, giriş ve çıkış noktalarının sürekli olarak denetlenmesi, ziyaretçilerin karşılanması ve yönlendirilmesi konularında hizmet vermektedir.

 3. 3
  Mari Güvenlik - Çalışma Prensibi Nedir?

  Tüm projelerinde güvenlik hizmetlerini yürütmek üzere bütün yasal izinlerin alınmasında hassasiyet gösterir. Tüm çalışmalarında kolluk kuvvetleri ve diğer acil müdahale birimleriyle koordinasyon ve işbirliği içerisindedir.

 4. 4
  Mari Güvenlik - Güvenlik Ağını Nasıl Kurar?

  Proje kapsamı içerisindeki alanların, gözetim ve denetimini yapmak, olası yasa dışı saldırılara karşı korumak, acil durumlarda müdahale etmek, tesis içinde etikin devriye sistemi ile giriş ve çıkış kontrollerini ve güvenlik sistemleri operatörlüğü (X-RAY cihazı, el dedektörleri vb.) prosedürler dahilinde yapmak, devriye yapılarak bina içerisinde sistemli bir güvenlik ağı kurar.

BİR TIK UZAĞINIZDAYIZ

Sorularınızı Bekliyoruz

Kurucu ve yöneticileri 15 yılı aşkın bir süredir sektör içinde hizmet vermektedir. Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

 • info@mariguvenlik.com
 • destek@mariguvenlik.com
 • +90 212 603 5 577
 • Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat çeken Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor ...

  ADRESİMİZ

  Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 212 603 5 577

  E-POSTA ADRESİMİZ

  form@mariguvenlik.com