Hizmetlerimiz

Bina Site ve Tesis Güvenliği

Dış alan ve iç alan belirlenmiş güzergahlarda devriye hizmetinin yapılması,Site ve konuta gelen teknik servis elemanları, kargo, posta, kurye vs. hizmetlerin kontrollü ve kayıtlı olarak yapılması hizmetlerini Mari Güvenlik sağlamaktayız.

İş Merkezi ve Plaza Güvenliği

Binada görev yapan kişilere gelen ziyaretçilerin kayıtlı ve haberli gitmek istediği noktalara kontrollü ulaşımının sağlanması. Binaya gelen kurye, posta vs.. evrakların gideceği kişilere haber verilmek suretiyle ulaştırılması.

Endüstriyel Alan Alan Güvenliği

Fabrika, Depo ve Endüstriyel tesislerde işletmenin istekleri doğrultusunda ve çalışmasını aksatmadan içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı güvenliği maksimuma çıkararak hizmet vermek konusunda iddalıyız.

AVM Güvenliği

Otopark alanlarında devriye hizmeti ile kapısı veya camı açık kalmış araç plakalarının anons edilip sahibinin çağrılıp kapattırılması, Yükseklik sınırlamasına uymayan araçların girişlerinin önlenmesi ya da kendileri için ayrılmış alanlara yönlendirmesi hizmetini kusursuzca yapmakla görevlidir.

Organizasyon Güvenliği

Müşterilerimizin Fuar, Konser, Yarış, Müsabaka gibi dönemsel yada tek seferlik etkinliklerinde katılımcıların, ekipmanların ve alanın güvenliği Mari Güvenlik tarafından sağlanır. Etkinliklerin gerçekleştirilmesiyle ilgili olarak, müşteri adına 5188 sayılı yasanın gerektirdiği izinler alınır ve bildirimler yapılır.

Hastane Güvenliği

Doktorlar ve tüm hastane personeli şeklinde sıralanabilir. Tüm bu insanların psikolojik özellikleri, sağlık hizmetlerinin 24 saat süresince tam zamanlı bir şekilde devam etmesi, sağlık kurum ve kuruluşlarının halka açık yerler olması, özel olarak hastane güvenlik hizmetlerinin önemini artırır.

Yakın Koruma Güvenliği

Önceliğimiz; hizmet öncesi ve sonrasında gizlilik esası ve özlük haklarına verilmiştir. Haftanın yedi günü 24 saat pratik düşünebilen, psikolojik, fiziksel yetenekleri yönünde sürekli eğitimler alan ve yabancı dil bilen personellerden oluşmaktadır.

Havalimanı Güvenliği

Havalimanımızda tehdit oluşturabilecek materyalin ileri teknolojilerle  tanımlanarak geçişin önlenmesinin yanında, kötü niyetli kişilerin de belirlenerek uçağa binmesinin engellenmesine dayanan uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Turizm ve Otel Güvenliği

Son yıllarda dünya turizminin ülkemiz açısından gelişmesi, turistik konaklama hizmetlerinde, güvenlik konusunu ön plana çıkarmaktadır. Bu nedenle,  basmakalıp kurallar yerine otelcileğe uygun standartlarda güvenlik tedbirleri sağlamaktadır.

BİR TIK UZAĞINIZDAYIZ

Sorularınızı Bekliyoruz

Kurucu ve yöneticileri 15 yılı aşkın bir süredir sektör içinde hizmet vermektedir. Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

 • info@mariguvenlik.com
 • destek@mariguvenlik.com
 • +90 212 603 5 577
 • Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL
 • 5 + 20 =

  İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat çeken Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor ...

  ADRESİMİZ

  Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 212 603 5 577

  E-POSTA ADRESİMİZ

  form@mariguvenlik.com