Hastane Güvenliği

Sağlık Kuruluşları ve Hastane Güvenliği

Genel olarak; Hastane özel güvenlik hizmetleri uygulama açısından en güç alanlardan biri olup, oldukça hassas bir konudur. Güvenlik amacıyla hizmet verilen kişiler;

 • Hasta kişi
 • Hastasını hastaneye getiren hasta yakını
 • Yatılı hastasını ziyarete gelen ziyaretçi
 • Doktorlar ve tüm hastane personeli şeklinde sıralanabilir. Tüm bu insanların psikolojik özellikleri, sağlık hizmetlerinin 24 saat süresince tam zamanlı bir şekilde devam etmesi, sağlık kurum ve kuruluşlarının halka açık yerler olması, adli olaylara sık rastlanılması özel olarak hastane güvenlik hizmetlerinin önemini artırır.

Methodlarımız

 1. 1
  Hastane Güvenliği Nedir?

  Hastaneler 7 gün 24 saat hizmet veren organizasyonlardır ve içinde pek çok riski barındırmaktadır. Sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışanların zarar görmesine yol açabilecek durumlar ile ilgili alınacak tedbir ve iyileştirme uygulamalarıyla hastane iç düzenlemelerini yaparak güvenlik hizmeti sağlanmalıdır.

 2. 2
  Hastane Güvenlik Hizmeti Nasıl Verilir?

  Düzeltici, önleyici faaliyetler çerçevesinde dış ve iç mekanların güvenliğinin sağlanması, çalışanların güvenliği, hasta ve hasta yakınlarının güvenlik sorumluğunu üstleniyoruz.

 3. 3
  Mari Güvenlik - İlk Görev Olarak Ne Yapar?

  Hastanelerde görev başlangıcımız öncesinde yapmış olduğumuz risk analiz raporları ile emniyet ve güvenlik tehditlerini belirliyoruz.

 4. 4
  Hastane Güvenlik Hizmeti Önemli midir?

  Doktorlar ve tüm hastane personeliyle birlikte sağlık hizmetlerinin 24 saat süresince tam zamanlı bir şekilde devam etmesi, sağlık kurum ve kuruluşlarının halka açık yerler olması, adli olaylara sık rastlanılması özel olarak hastane güvenlik hizmetlerinin önemini artırır.

BİR TIK UZAĞINIZDAYIZ

Sorularınızı Bekliyoruz

Kurucu ve yöneticileri 15 yılı aşkın bir süredir sektör içinde hizmet vermektedir. Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

 • info@mariguvenlik.com
 • destek@mariguvenlik.com
 • +90 212 603 5 577
 • Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat çeken Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor ...

  ADRESİMİZ

  Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 212 603 5 577

  E-POSTA ADRESİMİZ

  form@mariguvenlik.com