Bizi Tanıyın

Hakkımızda

İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor. Pek çok güvenilir kurumdan sertifikası bulunan Mari Güvenlik, akıllı teknolojiler ve deneyimle gücüne güç katıyor. Mari Güvenlik Genel Müdürü Murat BAŞ: “Amacımız hizmet verdiğimiz alanlarda herkesin güvenle hayatını sürdürmesi. Bunun için her biri alanında deneyimli, profesyonel bir kadro ile yolumuza devam ediyoruz. Mari Güvenlik varsa her zaman huzur var.” sözleriyle markaya olan güvenini ifade ediyor.

Nitelikli Güvenlik Hizmetlerimiz

İnsanın odak noktasında bulunan her hizmet de olduğu gibi mükemmel hizmet kalitesi hassas eleman seçimi ile başlar. Özenle seçilmiş ve Avrupa Birliği standartlarında kapsamlı eğitim programlarından başarı ile geçen ve toplam kalite mantığı ile müşteri memnuniyeti bilincini benimsemiş elemanlarımız ancak görev yerlerine tahin edilmektedir.

 • Müşterisini artan maliyetler karşısında titizlikle korur.
 • Müşterisine özel ödeme seçenekleri sunar.
 • İletişimini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
 • 5188 sayılı yasasının gereklerini istisnasız yerine getirir.
BİR TIK UZAĞINIZDAYIZ

Sorularınızı Bekliyoruz

Kurucu ve yöneticileri 15 yılı aşkın bir süredir sektör içinde hizmet vermektedir. Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

 • info@mariguvenlik.com
 • destek@mariguvenlik.com
 • +90 212 603 5 577
 • Şirinevler Mah. Fetih Cad No:33 Ayhan APT. D.5 Bahçelievler / İSTANBUL

  İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat çeken Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor ...

  ADRESİMİZ

  Kocasinan merkez mah Ardıç sok Arslantaş iş merkezi kat 6 daire 6 Bahçelievler / İstanbul

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 212 603 5 577

  E-POSTA ADRESİMİZ

  form@mariguvenlik.com