Bina Site ve Tesis Güvenliği

Site ve Bina Güvenliği

ÖGG (Özel Güvenlik Görevlisi) ile verilen fiziki güvenlik hizmeti ve güvenlik teknolojilerinin birleştirilmesinden oluşuyor. Hizmet için yasaya uygun eğitime-belgeye sahip, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçirilen özel güvenlik görevlilerimiz, giriş kontrol sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri gibi sistemlerle desteklenir.

Dış alan ve iç alan belirlenmiş güzergahlarda devriye hizmetinin yapılması,Site ve konuta gelen teknik servis elemanları, kargo, posta, kurye vs. hizmetlerin kontrollü ve kayıtlı olarak yapılması sağlamaktayız.

Methodlarımız

 1. 1
  Bina Site ve Tesis Güvenliği Nedir?

  Bina ve tesislerin güven içinde bulunmasını sağlamak amacıyla, elektronik ve fiziki güvenlik tedbirlerini uygulayarak, olası tehditleri önlemek.

 2. 2
  Mari Güvenlik - Güvenlik Tedbirlerini Nasıl Alır?

  Site ve konutlar için gerekli tüm güvenlik tedbirlerinin alınması, giriş çıkışlar kontrollü bir şekilde sağlanarak sistemli bir çalışma sistemiyle insanların yaşadıkları mekanlar daha güvenli ve huzurlu hale getirilir.

 3. 3
  Bina Güvenliğinde Hangi Cihazları Kullanıyoruz?

  Bina ve Site güvenlik hizmetlerimizde X-Ray cihazı, el dedektörleri ve kamera kontrol sistemleri gibi son teknoloji ekipmanları ile güvenlik kontrolünü sağlamaktayız.

 4. 4
  Mari Güvenlik - Güvenlik Ağını Nasıl Kurar?

  Proje kapsamı içerisindeki alanların, gözetim ve denetimini yapmak, olası yasa dışı saldırılara karşı korumak, acil durumlarda müdahale etmek, tesis içinde etikin devriye sistemi ile giriş ve çıkış kontrollerini ve güvenlik sistemleri operatörlüğü (X-RAY cihazı, el dedektörleri vb.) prosedürler dahilinde yapmak, devriye yapılarak bina içerisinde sistemli bir güvenlik ağı kurar.

BİR TIK UZAĞINIZDAYIZ

Sorularınızı Bekliyoruz

Kurucu ve yöneticileri 15 yılı aşkın bir süredir sektör içinde hizmet vermektedir. Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

 • info@mariguvenlik.com
 • destek@mariguvenlik.com
 • +90 212 603 5 577
 • Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat çeken Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor ...

  ADRESİMİZ

  Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 212 603 5 577

  E-POSTA ADRESİMİZ

  form@mariguvenlik.com