AVM Güvenliği

Alışveriş Merkezi Güvenliği

Kapılarda X-Ray cihazları ile X-Ray operatörlüğü sertifikasına sahip özel güvenlik görevlileri ile kontrollerin sağlanması, Kat aralarında devriye hizmeti verilerek kapkaç ve hırsızlıkların önlenmesi, huzuru bozan hareketlerde bulunan kişilerin kontrolünün sağlanması, şüpheli paket kontrolü yapılması, Kapalı otopark alanlarında LPG’ li araçların girişinin önlenmesi için bagaj kontrollerinin yapılması, araç altı aynası ile araçların kontrolü, Otopark alanlarında devriye hizmeti ile kapısı veya camı açık kalmış araç plakalarının anons edilip sahibinin çağrılıp kapattırılması, Yükseklik sınırlamasına uymayan araçların girişlerinin önlenmesi ya da kendileri için ayrılmış alanlara yönlendirmesi, Alışveriş merkezi içerisindeki mağazaların mal veren araçlarının kayıtlı, kontrollü ve belirlenen saatlerde Giriş – Çıkış yapmalarının sağlanması

Methodlarımız

 1. 1
  Alışveriş Merkezi Nedir?

  Alışveriş merkezleri günümüz şehir yaşamında önemli bir yer tutan eğlence ve ticaret merkezleridir. Bu büyük yapıların sayısı hızla artmakta ve birbirine entegre olmuş mağazalarla birlikte otoparklar, sinema salonları, süper marketler, spor salonları, yapı marketleri, yiyecek katları gibi bölümlerle sürekli gelişmekteler.

 2. 2
  AVM Güvenlik Hizmeti Kapsamında Neler Vardır?

  Mari Güvenlik olarak avm güvenliği hizmetimizde; alışveriş merkezi giriş çıkışlarının güvenliği, otopark güvenliği, katların güvenliği, mağazaların güvenliği, avm çevresinin güvenliği, sinema ve spor salonlarının güvenliği, avm ziyaretçilerinin güvenliği ve mağaza personellerinin güvenliğini sağlamak amacıyla, 5188 sayılı kanun ve yönetmeliğe uygun olarak, konusunda uzman güvenlik personelimiz ve deneyim sahibi yönetim kadromuz ile avm güvenlik hizmeti vermekteyiz.

 3. 3
  Mari Güvenlik - AVM Güvenliğini Nasıl Uygular?

  AVM güvenliği; alışveriş ve eğlence deneyimini engelleyen olaylara karşı bilinçli olmayı, sahadaki güvenlik personelleri ile irtibat halinde olmayı ve sürekli gözlem yapmayı gerektirir. Bu nedenle avm güvenliği için risk ve tehlike oluşturabilecek kişi ve gruplara karşı sürekli izleme, gerektiğinde uyarma ve müdahale etme şeklinde önleyici çalışmalar yapmaktayız.

 4. 4
  Mari Güvenlik - Güvenlik Denetimini Nasıl Sağlar?

  Güvenlik hizmeti verdiğimiz alışveriş merkezlerindeki güvenlik personellerimiz ve yöneticilerimiz, denetim ekiplerimiz tarafından planlı ve plansız olmak üzere denetime tabii tutulmaktadırlar. Bu denetim sayesinde personelimizin mesleki bilgisi, hizmet verdiği saha hakkındaki bilgisi ve görevine olan bağlılığı sürekli olarak kontrol edilmektedir.

BİR TIK UZAĞINIZDAYIZ

Sorularınızı Bekliyoruz

Kurucu ve yöneticileri 15 yılı aşkın bir süredir sektör içinde hizmet vermektedir. Çalışma ilkelerimizin odağında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

 • info@mariguvenlik.com
 • destek@mariguvenlik.com
 • +90 212 603 5 577
 • Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat çeken Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor ...

  ADRESİMİZ

  Kocasinan Merkez Mah Ardıç Sok. Arslantaş İş Merkezi Kat : 6 Daire : 6 Bahçelievler / İSTANBUL

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 212 603 5 577

  E-POSTA ADRESİMİZ

  form@mariguvenlik.com